Вітаю Вас, Гість
Головна » Файли » Психолог

Допомога дітям з особливими потребами
[ Викачати з сервера (49.3 Kb) ] 10.02.2014, 21:55

Одна з основних функцій системи освіти полягає в підготовці підростаючого покоління до самостійного життя. Але підготувати до самостійного життя здорову дитину і дитину з особливими потребами – різні речі. В нашій країні існує мережа спеціальних навчальних закладів. Для дітей, які потребують корекції розумового розвитку це допоміжна школа. Їх завданням є підготовка дітей з особливими потребами до самостійного життя та діяльності в соціальному оточенні у відповідності до суспільних норм.

Основний контингент такої школи становлять діти, для яких характерне стійке порушення пізнавальної діяльності внаслідок органічного ураження головного мозку. Школа дає дітям необхідні знання та формує життєво важливі вміння. Фахівці проводять корекційну роботу з учнями з метою розвитку компенсаторних механізмів, відновлення порушених психічних функцій, стимулювання подальшого психічного розвитку. Таким чином педагогічні працівники допомагають вихованцям стати повноцінними членами сім`ї та суспільства.

Тож не випадково навчально-виховна проблема над вирішенням якої працює колектив Варварівської спеціальної школи-інтернату це – «Активізація розумової та пізнавальної діяльності учнів у процесі викладання основ наук та удосконалення навчально-виховної роботи на основі творчого пошуку нових форм і методів роботи педагогічного колективу в умовах процесу гуманізації і демократизації шкільного життя».

Діяльність практичного психолога в навчальному закладі також спрямована на розв’язання навчально-виховної проблеми школи, адже одним з основних напрямків його роботи є психологічний супровід навчально-виховного процесу. 
Категорія: Психолог | Додав: GAlina
Переглядів: 253 | Завантажень: 13 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: